Lindini sau mătreața?

Diverse Matreata Paduchi Paduchi par
+1
Vezi toate grupurile

Postata de MembruMobileApp1485088477 cu 7 ani in urma.

De ceva vreme am in cap niște chestii micuțe albe , mi-am cumpărat șampon pt păduchii si pieptene, le-am folosit si din par nu mi-a căzut nimic dar pe pieptene mi-au rămas câteva chestii albe . Problema este ca atunci cand am parul curat nu am chestiile acelea, apar cand începe sa se îngrașe parul, iar atunci cand dau cu mâna prin par ele cad .. din câte am citit eu pe net, lindinile nu ar trebui sa se dezlipească de par. Voi ce părere aveți?
Va rog frumos ajutați-mă! Sunt foarte înspăimântată de acest lucru si mai ales ca nu stiu defapt cu ce ma confrunt 😰

Raspunsuri (1)

MembruMobileApp1519473093

acum 6 ani

cred ca ai mătreață, cumpara un sampon special de matreata