Lichen plan , cred ...

Diverse

Postata de oanadiana22 cu 12 ani in urma.

Buna seara ! Tatal meu are niste bube in zona inghinala , care se prezinta sub forma unor basici , care dupa ce se sparg miros ingrozitor si dau un prurit grav. A mers si la doctorul dermatolog , i-a dat niste unguente lejere spunandu-i ca acestea au aparut datorita chilotului care irita pielea in acea zona . insa s-a agravat tot ... judecand dupa ce am gasit pe site-ul vostru , am concluzionat ca ar fi vorba de lichen plan . As dori sa imi spuneti un tratament, ceva ... pentru ca medicii din orasul meu au dat dovada de incompetenta. Multumesc anticipat !

Raspunsuri (1)

simo25

acum 12 ani

Buna si sotum meu cred ca are aceasi problema de cateva luni ia aparut in partea de sus a unui testicol o butita alba e rotunda nu e cos nu are cap ... il deranzeaza si de la chilot nu poate fi ... te rog ajutama daca afli ceva sau ce spunei de lichen plan ce e ? multumesc