lar

Diverse

Postata de lariy cu 14 ani in urma.

este posibil ca dupa 1 an de anticonceptionale sa am migrene frecvente din cauza lor?
de cateva zile am dureri de cap destul de frecvente.eu cred ca este din cauza anticonceptionalelor pt ca am incetat sa le mai iau 3 zile si in acele 3 zile durerile au incetat.am inceput sa le iau din nou si durerile au reaparut.
e posibil ca dupa aproape un an de cand le iau si nu am avut nici o reactie adversa acum sa am probleme din cauza lor?

Raspunsuri (1)

crisa

acum 14 ani

da este adevarat ce spuneti. eu am avut migrene foarte puternice exact cand am inceput sa iau anticonceptionalele. cu timpul organismul s-a obisnuit cu substanyele acelea si acum ma simt chiar foarte bine. cel mai aindicat ar fi sa consultati un medic!!! sanatate!!!