La ce medic ar trebui să merg dacă am probleme cu ombilicul?

Diverse

Postata de Utilizator11559482254 cu 4 ani in urma.

Bună! Îmi curge un lichid mai roșiatic din buric. Ați putea să îmi spune-ți la ce medic ar trebui să merg?

Raspunsuri (1)

Admin SfatulMedicului

acum 4 ani

Buna ziua,
Pentru a putea primi un raspuns adecvat va recomandam sa mergeti la un control medical. Articol de interes: //sfatulmedicului.ro/Educatie-pentru-sanatate/modalitati-de-evitare-a-secretiilor-ombilicale_17350