KINERET, solutie injectabila

Diverse

Postata de DUTA19059 cu 12 ani in urma.

acest medicament se gaseste in farmaciile din Romania? daca raspunsul este NU atunci de unde pot sa-l cumpar ? este ff scump?

Raspunsuri (2)

Medic Epuran

acum 12 ani

KINERET 150mg/ml soluţie injectabilă este un medicament autorizat în România încă din 2002, dar nu am informaţii unde îl puteţi găsi. Vă pot spune doar că firma deţinătoare a autorizaţiei de punere pe piaţă în România este BIOVITRUM AB - SUEDIA. Mai întrebaţi pe la farmacii.

Dr. Georgescu Cristian

acum 12 ani

buna seara,

ne-ati putea scrie mai multe despre boala dumneavoastra si evolutia acesteia? adica aveti ca tratament recomandat de medicul dumneavoastra curant acest medicament? sau doriti dumneavoastra sa incercati aceasta alternativa deoarece medicamentele prescrise nu isi fac efectul? au fost incercati fara succes alti agenti biologici cum ar fi infliximab, etanercept, adalimumab?

va urez o seara buna