intrebare

Diverse

Postata de Codrin4 cu 15 ani in urma.

As vrea sa rog pe cineva care poate si stie despre o boala asemanatoare cu tetania (spasmofila). Am toate analizele bune inclusiv Calciu si Magneziu, deasemeni glicemia. Nu stiu ce medicamente sa mai folosesc criza de lipsa de aer persista. Va multumesc.

Raspunsuri (3)

xxx1103270

acum 15 ani

Faceti si o analiza din sange pentru dozarea potasiului.Eu am avut asemenea probleme si dupa cativa ani am descoperit ca lisa potasiului imi crea probleme.Potasiu il gasiti in banane si piersici si eu am mai luat tablete de POLASE un medicament luat din Italia.Am facut cateva cure de 10 zile cu acest medicament si m-am simtit foarte bine.

EMANUEL111258

acum 15 ani

probabil o cura de sunatoare si passiflora va av face bine de la farm verde totul e pe baza psihica stresul cotidian

Maria Mirela113011

acum 15 ani

mergi la un aergolog; sa nu ai un inceput de astm bronsic(afli facind poba de spirometrie) . sanatate!