intrebare

Diverse

Postata de mihaelaT cu 14 ani in urma.

Buna,am si eu o intrebare.stau la prietenul meu de 2 ani de zile cu mama lui,cu sora lui si cu...3 caini,pe care nu-i suport.recent medicul mi-a descoperit pozitive toxoplasma si toxocara,chiar mi-au aparut si cativa ganglioni la nivelul cefei care spre surprinderea mea ma cam dor.am facut tratament,dar nu mi-au trecut.intrebarea mea este>>este posibil sa fac tratamentul degeaba din moment ce stau in continuare cu acesti caini?si problema este ca nici nu am ramas gravida pana acum,am inteles ca daca ai asa ceva nu poti ramane gravida.va multumesc

Raspunsuri (1)

Adrienne

acum 14 ani

Buna,mihaela ! s-ar putea sa ai dreptate la eficienta tratamentului,daca in continuare esti in legatura cu sursa.............Referitor la cauza pentru care inca nu esti insarcinata,nu cred ca acesta este motivul.......Mare atentie daca ramai insarcinata ,sunt ff. periculoase pt. fat. Inainte de a te gandi la o sarcina este bine ca,analizele sa-ti confirme ca esti bine.