intrebare

Diverse

Postata de Bogdan246 cu 15 ani in urma.

buna ziua la toata lumea am si eu o intrebare,am avut mana rupta in urma cu 20 ani ,mi-a fost pusa in ghips dar mi sa sudat stramb si de atunci nu pot tine palma dreapta si nici sa imi ating umarul ,stiu ca sunt principala vinovata ptr ca nu am fost la medic sa imi rupa mana din nou si sa imi puna mana iar in ghips ,dar asi vrea sa stiu daca se mai poate face ceva sa am mana cum am avut-o { normala},multumesc.

Raspunsuri (1)

mihai81983

acum 14 ani

Depinde unde a-ti avut mana rupta. Brat sau antebrat. Dar vad ca v-ati dat raspunsul singura... consultati un chirurg.