Intindere sau ruptura?

Diverse

Postata de Daniel-Maria cu 10 ani in urma.

Buna seara. Astazi cand am mers la fotbal am jucat fara robleme (tin sa specific ca am avut o mica durere la genunchiul drept) iar cand am sutat intr-o minge nu am mai putut sa calc. Am ca un fel de tinere la genunchi si cand il indoi am impresia ca este un carcel foarte dureros acolo, iar cand calc am impresia ca sta sa se rupa.Imi puteti spune va rog ce pot face in aceasta situatie si daca este cumva intindere sau rupere a ligamentelor? Va multumesc

Raspunsuri (1)

Daniel-Maria

acum 10 ani

Nu mai conteaza :)). Ma gandeam ca gasesc ceva ajutor aici dar se pare ca nu :)) mai bine ma lipseam.