internare

Diverse

Postata de rodica191070 cu 13 ani in urma.

la ce varsta ma pot interna la spitalulu de geriatrie ana aslan?

Raspunsuri (1)

Adrienne

acum 13 ani

Nu este o limita de varsta. Oricine poate beneficia de serviciile medicale ale acestu-i spital. Este necesara o recomandare de la medicul de familie sau alta specialitate medicala,dovada de platitor de asigurari socilale sau talon de pensie sau cerere-contracost.