intepaturi abdominale

Diverse

Postata de Florentina98120 cu 12 ani in urma.

de cateva zile am unele intepaturi in burta.ma gandesc ca fiind vara am tot stat cu mainile si picioarele in apa rece etc. oare sa fi racit? sau sa fie vorba de ceva mai grav??? si in cazul acesta ce ar trebui sa iau ?sau ce sa fac?

Raspunsuri (2)

Pena

acum 12 ani

Sa mergi la medicul de familie si acesta sa-ti dea trimitere la specialist pt analize/tratament. Nu poti lua medicamente fara sa stii ce ai. Sanatate.

Ionescu

acum 12 ani

Acest comentariu a fost moderat de administratorul forumului