Injectia intramusculara

Diverse

Postata de Shroom cu 11 ani in urma.

Buna seara , am fost internata acum o luna in spital si am facut niste injectii intramusculare , stiu ca sunt dureroase , dar durerea persista si dupa o luna cand incerc sa fac sport sau cand ma ridic din pat sau de pe scaun , tin sa mentionez ca dupa injectii mi-sa invinetit locul

Raspunsuri (1)

Buna

acum 11 ani

Mergi la o farmacie homeopata si cumpara Arnica CH15 si Hypericum CH15. Sugi din fiecare cate o granula de 3 ori pe zi. Lasi 1-2 ore intre remedii si le iei alternant, o data Arnica, pe urma Hypericum samd. Faci asta timp de 3-6 zile, daca dispare durerea lasi Hypericum, daca dispare vanataia lasi Arnica si nu mia iei. Daca trece tot le lasi pe amandoua. Un tub costa 6 lei. Iti raman destule granule ca sa mai tratezi si alte probleme cu aceste remedii, Informatii gasesti pe net. Cu remediile astea iti va trece, ceva mai bun nici nu exista. Arnica e pt,. hematom, Hypericum pt, nervii afectati.