in functie de ce criteriu sunt date rasp.?

Diverse

Postata de adinak cu 12 ani in urma.

dar sunt multe intrebari la care nimeni nu raspunde?de ce?

Raspunsuri (3)

Iuli

acum 12 ani

In functie de cunostintele sau parerile, experienta fiecaruia. Nu se raspunde pentru ca nu stie nimeni raspunsul.

Florin

acum 12 ani

Nenea doctorul nu raspunde la intrebari gratis(moka),ar fi curata sinucidere economica.Daca mergi la cabinetul lui,platesti consultatia 100-200 ron,se schinba situatiunea,nu crezi,incearca.

Dr. Emil Otesteanu

acum 12 ani

Orice raspuns trebuie sa fie documentat ,pentru a fi folositora pacientilor 2. Sunt unele
intrebari neclare sau contin date scoase din contextul unor buletine de analiza, ceea ce
ingreuneaza un raspuns cuprinzator 3 Sunt intrebari , unele fara logica ,altele pentru a verifica sau a modifica tratamente deja instituite de care medicii lor de familie si presupun anumita conduita deontologica etc.etc. Deci terbuie sa ne respectam toti colaboratorii site-urilor pentru ca cei ce apeleaza la noi sa aiba numai de castigat din experienta reciproca.