imunologie

Diverse

Postata de pufulet cu 12 ani in urma.

in urma analizelor am urmatoarele rezultate iga 5.69 g/l in2005 in2010- 4.85g/l,si igm-3.72g/l la electroforeza proteinelor serice in2006 -17.9g/l ,in2005-27.7g/l,in 2010-25.2g/l, albumina in2010-50.2 , in2005 44.4,am avut o sarcina oprita in evolutie in2000 ,am aflat ca am toxoplasmoza si listeria ,deasemenea in urma unei urografii am aflat ca am sindrom de jonctiune pielo-ureteral drept,am un colecist cudat infundibular .in anul 1995 am contactat un stafilococ hemolitic auriu pe care l-am tratat printr-un auto-vaccin de la institutul Cantacuzino,am avut giardia in2005 pe care am depistat-o dupa 6 luni slabind f.mult 9 kg.ma simt obosita nu pot manca lactate ,am migrene ,la grasimi ma simt rau.ce investigatii pot face,trebuie sa-mi fac griji ,as dori sa fac un copil ce riscuri am ,am si o discopatie lombara l5 cu minima amprenta pe sacul dural,far confict radicular direct,am 37 ani.multumesc din suflet

Raspunsuri (1)

Medic Epuran

acum 12 ani

Răspunsuri competente la toate întrebările d-vs le puteţi obţine consultând un medic ginecolog