hernie de disc

Diverse

Postata de gina@gina cu 12 ani in urma.

Sotul meu are hernie de disc dar nu este de operatie ce ar putea face sa o lungeasca asa sa nu ajunga la operatie?Kosmodiscul lar putea ajuta?Sau ce altceva mai este? Poate sami spuna cineva sami dea un sfat?Va rog.

Raspunsuri (1)

Psih. Roxana Olaru

acum 12 ani

Buna seara,

Ii recomand sa faca kinetoterapie. Ajuta cu adevarat si este buna si pentru intreg corpul.