Hemihipotrofia

Diverse

Postata de anitaovidiu cu 13 ani in urma.

Copilasul meu de 6luni a fost diagnosticat cu hemihipotrofie stanga, partea stanga a corpului ii este mai subtire decat partea dreapta dar nu este afectata si fata. Exista posibilitatea ca sa isi revina singur sau trebuie facut un tratament ? pentru ca doctorul mi-a spus ca trebuie sa astept sa vad cum volueaza

Raspunsuri (3)

Utilizator11576179034

acum 4 ani

Ce sa mai intamplat in 8 ani ca si noi suntem in aceeasi situatie

Daniel Năstase

acum un an

Si noi avem un bebe de 1 luna cu același diagnostic. Are cineva vreun update? Cum s-au dezvoltat copilașii?

Daniel Năstase

acum un an

Daca are cineva mai multe informații despre asta, ma găsiți pe whatsapp la nr. 0784.315.586.

Mulțumesc !