help

Diverse

Postata de ancutsa. cu 12 ani in urma.

chiar nu stie nimeni sa-mi raspunda la intrebare?n-a auzit nimeni de grasime in zona cervicala???

Raspunsuri (4)

Dr. Georgescu Cristian

acum 12 ani

buna seara,

ati putea sa repetati intrebarea va rog, deoarece ne apare ca intrebare noua, nu si ce ati scris inainte.

va urez o seara buna

Iuli

acum 12 ani

Ce intelegeti prin grasime cervicala? Este niste grasime in zona unde se termina gatul si arata ca o mica "cocoasa" ca sa zic asa?

ancutsa.

acum 12 ani

da.cam asa ceva.si nu mai stiu nici o metoda sa rezolv.daca te-ai intalnit cu un astfel de caz spune-mi si mie te rog ce sa fac.

Iuli

acum 12 ani

Am avut si eu cand eram mai mica. Era o pozitie vicioasa. Stai dreapta, cu spatele drept si umerii impinsi in spate. La mine a functionat. Acum nu mai am deloc.