HEBE PROVO, unguent

Diverse

Postata de florica52140563 cu 12 ani in urma.

Acest unguent este bun si pentru crapaturile dintre degetele de la picioare?

Raspunsuri (3)

Filipa

acum 12 ani

''''Prospect
Compozitie
Extracte de propolis si de galbenele, excipienti.

Actiune si indicatii
Antiseptica, bactericida, emolienta, cicatrizanta, antipruriginoasa. Indicat pentru afectiuni dermatologice (micoze, dermatite, ulceratii), arsuri termice superficiale, fisuri anale''''.
P.S: Cred ca nu-i rau atata timp cat spune ca-i bun pt micoze, ulceratii. Rau oricum nu face.

Iuli

acum 12 ani

Crapaturile sunt probabil cauzate de o ciuperca. Nu cred ca aceasta crema este suficienta. Va recomand un consult dermatologic sau daca nu, macar cautati pe Internet, vedeti daca seamana si luati un unguent antimicotic.

Utilizator11575369257

acum 4 ani

Și eu eram curioasa de răspunsul la aceasta întrebare!