ginecologie

Diverse

Postata de bzzzz cu 12 ani in urma.

am si eu o intrebare..organul meu feminin prezinta un fel de malformatie. credeti ca se poate opera? si prezint si scurgeri vaginale dense.

Raspunsuri (1)

Iuli

acum 12 ani

Scurgerile vaginale le tratati la ginecolog cu examen de secretie. Cat despre malformatie, atata timp cat nu stim despre ce este vorba, este greu sa va indrumam. Poate ca nu exista de fapt nici o malformatie.