genunchi

Diverse

Postata de alexsv23 cu 11 ani in urma.

buna ziua.am si eu o intrebare.in fiecare zi cand ma trezesc dar nu numai dimineata cand stau drept in picioare imi simt genunchii amortiti.stau cu talpa pe sol si ii inclin intro parte sau alte imi pocnesc si sunt bine.este vreo problema in asta?mentionez ca joc fotbal si nu am niici o problema cand alerg sau cand joc dar vreau sa stiu sa nu ma trezesc cu ceva.multumesc

Raspunsuri (1)

Naturopat Claudia

acum 11 ani

Ar fi bine sa mai luati cate ceva natural de intretinere. Ceva care contine siliciu pentru mobilitatea articulatiilor.