gat iritat

Diverse

Postata de ameliaa cu 12 ani in urma.

buna seara. am o problema cu gatul, ieri am mancat un mar si am impresia ca de atunci mi,a ramas ceva in gat in partea dreapta si nu se mai duce, am mancat coaja de paine, si degeaba. se poate sa ma fii iritat? ca inghit si respir greut....ce as putea avea si ce tratamente sunt? astept un raspuns...

Raspunsuri (3)

aurora

acum 12 ani

Si eu am patit asa ceva. Dupa ce am apelat la un cabinet ORL si am exclus varianta de a-mi fi ramas ceva pe gat sau existenta unei leziuni, m-am mai linistit.
La un moment dat am apelat si la un ecografist care a "explorat" zona si mi-a zis ca nu este nimic. Senzatia neplacuta a durat mult timp, aprox. 3 luni. La un moment dat, durerea a disparut fara sa-mi dau seama cum.

mery

acum 9 ani

si eu am aceeasi senzatie si doctorul mia zis ca nu am nimic si chiar un coleg de munca are de 2 ani si nu ia gasit nici lui medicul nimic sincer eu cred ca durerea acceea se duce singura habar nu am

ameliaa

acum 12 ani

te,a tinut cam mult, din ce cauza? eu am si gatul rosu..