galma ..

Diverse

Postata de marinicayou10 cu 12 ani in urma.

buna seara
sotul meu(37 ani) are o galma rotunda cat o nuca mica in capul pieptului intre sani..o are de mai multi ani...este ceva grav? ar trebui sa mearga la un control? daca da unde?
multumesc foarte mult

Raspunsuri (3)

Iuli

acum 12 ani

Ar putea fi un lipom dar si altceva, asa ca cel mai bine ar fi sa il consulte un medic dermatolog sau chirurg.

marinicayou10

acum 12 ani

Multumesc foarte mult pentru raspuns....

Mary

acum 11 ani

Buna, eu sunt femeie. si am acelasi lucru.. si eu ar trebui sa procedez la fel? ar trebui sa imi fac un control sau ceva?multumesc anticipat