FLUTASIN, comprimate

Diverse

Postata de lorelei12 cu 12 ani in urma.

Buna ziua. am inteles ca acest medicament se poate folosi si in cazul acneei rebele sau de cauza hormonala.e adevarat?

Raspunsuri (2)

Dr. Emil Otesteanu

acum 12 ani

Flutasin este un medicament folosi in cancerul de prostata ( faza avansata )D-ta cu acneea ai atatea alte medicamente , nu te trata dupa zvonuri ! Sanatate

lorelei12

acum 12 ani

stiu..tocmai ca am primit acest sfat de la un doctor de aceea intreb