fimoza

Diverse

Postata de cu 14 ani in urma.

baietelul meu are 12 ani si are fimoza este periculoasa aceasta operatie?

Raspunsuri (2)

raluca

acum 14 ani

Citat:
baietelul meu are 12 ani si are fimoza este periculoasa aceasta operatie?

Ai fost cu el la spital si ce fel de investigatii a facut baietelul de s-a ajuns la concluzia asta? Prin tratament nu se poate vindeca?

floryny

acum 14 ani

Din cate am inteles de la o cunostinta care a trecut cu baietelul prin asa ceva, operatia in sine nu e dureroasa pentru ca ii va face anestezie locala.
Apoi va fi un pic mai greu, in sensul ca va durea citeva zile, il va mai ustura un pic. Apoi va trebui sa tina o igiena locala foarte stricta. Succes si sanatate