FEVARIN, comprimate

Diverse

Postata de carmen iuliana2 cu 12 ani in urma.

se pot administra aceste comprimate fara recomandarea medicului?

Raspunsuri (1)

Dr. Emil Otesteanu

acum 12 ani

FEVARIN , comprimate de 50 mg este un medicament care se administreaza bolnavilor care sufera de " Sindrom depresiv diagnosticat de catre un medic specialist " sau de catre medicul de familie. Daca farmacia il elibereaza , la cerere , fara prescriptie medicala si fara diagnostic, responsabilitatea cade asupra celor doua persoane