febra

Diverse

Postata de hkeresztesi cu 10 ani in urma.

buna ziua! va rog daca puteti sa-mi dati niste indicati .. de 2 zile fac o febra de 37,3- 37,5.. nu tot timpul,, dar apare febra si dispare ..altceva nu ma doare, nu sunt racita, .. .sunt foarte ingrijorata doarece eu nu fac febra de obicei decat f rar in viroze sau gripa... nu stiu la ce medic spacialist sa ma duc ptr control..

Raspunsuri (1)

Medic SfatulMedicului

acum 10 ani

Puteti consulta medicul infectionist sau internist pentru evaluare clinico-biologica.