EXTRAVERAL, comprimate

Diverse

Postata de carmenutzalia cu 12 ani in urma.

la cate ore poti sa iei extraveral?

Raspunsuri (4)

Medic Epuran

acum 12 ani

În cazul stărilor de anxietate se administrează Extraveral 3 cp pe zi (1 comprimat la 8 ore înainte de masă). În cazul tulburărilor de somn se administrează un comprimat pe zi, seara înainte de culcare

mariana

acum 10 ani

multumesc, am ceva probleme familiare si doream sa ma informez cum sa-l administrez

mike

acum 10 ani

cum command extraveral (valenal) pentru 6 luni?

Alma

acum 9 ani

Eu am luat 2 pastille seara din cind in cind, credeti ca este prea mult?Am luat si doar o pastila pt insomnie dar nu si-a facut efectul.Multumesc!