EVOXAC, capsule

Diverse Sindromul Sjogren

Postata de ividoilona cu 12 ani in urma.

De unde as putea achizitiona acest medicament ?am fost diagnosticata cu sindromul sjogren.Va rog ajutati-ma

Raspunsuri (2)

Pena

acum 12 ani

Am vazut pe Internet ca aceste medicamente se elibereaza, in farmacii, numai pe baza unei retete medicale. Nu poate fi comandat deci on-line. Daca ti-a fost recomandat de catre un dr, inseamna ca acest dr ar trebui sa stie daca se gaseste si in ce farmacii. In caz contrar ar trebui sa ti-l inlocuiasaca cu un produs care are aceeasi substanta activa.

ividoilona

acum 12 ani

Mi-a fost prescrisa de un medic am si reteta dar nu-l gasesc nicaieri.Sunt si alte medicamente dar nu le pot lua din cauza tensiunii arteriale si al bolii de inima.Ma ustura cavitatea bucala de simt ca ia foc si nu stiu cum sa-mi fac rost de medicatie.