Evitarea consumului de mercur odata cu carnea de peste

Diverse

Postata de comentarii utilizatori cu 15 ani in urma.

cine distribuie in ramania acest produs-azilect-si cum pot intra in posesia lui?

Raspunsuri (2)

Nora5

acum 15 ani

Buna Mihaela
Din cate am aflat aceste medicamente sunt produse de
TEVA PHARMACEUTICALS , am inteles ca au o reprezentanta in bucuresti Str. Domnita Ruxandra nr. 12, Parter, Sector 2.
Sper sa-ti fie de ajutor
Numai bine

comentarii utilizatori

acum 15 ani

de ce nu se gaseste in farmacii medicamentul azilect ptr. boala PArkinson? daca e autorizat de UE din 2005