este serios acest site?

Diverse

Postata de cristina179112741 cu 15 ani in urma.

am trimis si eu 2 mesaje catre doctor de 5 zile si nu mi a raspuns nimeni si aici scrie k se da raspunsul in 72 de ore

Raspunsuri (8)

Margareta Maria

acum 15 ani

buna, ai trimis mesajul din contul tau de pe acest site? mie mi s-a intamplat o singura data sa intarzie raspunsul cateva zile.

cristina179112741

acum 15 ani

da de pe acest cont am trimis si am trimis 2 msg nu 1..si nu am primit rsp la niciunul

andrei178

acum 15 ani

Este foarte serios!!!!!!!!!! Ai primit email prin care ti se spunea ca, cazul tau a fost alocat doctorului x ? Daca nu, inseamna ca n-a ajuns intrebarea ta, de asta poate n-ai primit raspuns.

alexandra140112274

acum 15 ani

Draga Silvia, in baza noastra de date figureaza ca ai trimis o singura fisa medicala pe data de 18 septembrie. Specialitatea la care ai completat fisa medicala este foarte solicitata si din acest motiv termenul promis se depaseste cu putin timp. Incearca sa retrimiti si a doua fisa medicala, ea nu a fost inregistrata in baza de date.

cristina179112741

acum 15 ani

pei eu am trimis o si pe a 2 si mi a luat din credit ..daca nu se trimitea nu imi mai lua din credit.

Dorina6899908

acum 15 ani

Si eu am facut acum o saptamana o consultatie,dar nu am primit nici un raspuns pana azi.

ionela maria1

acum 15 ani

mai asteptati,ca si eu astept de o saptamana si nimic.Oricum este mult mai bine sa te prezinti la medic personal, nu stiu cat de mult poti lua in serios o consultatie online

Dorina6899908

acum 15 ani

Am fost la medic, totul este ok.,am medicatie ,dar vroiam o parere in plus,daca tot se ofera asa ceva.