Este o problema daca-ti vine ciclu a doua zi dupa ce ti-ai inceput viata sexuala?

Diverse

Postata de MembruMobileApp1496088774 cu 6 ani in urma.

Acum o seara am avut o incercare de a-mi incepe viata sexuala cu iubitul meu, doar ca nu in totalitate. Intr-adevar a incercat sa o introduca in vagin de 2-3 ori doar ca ma durea foarte tare ( tin sa mentionez ca nu am folosit prezervativ) si nu a mai continuat. De dimineata am vazut pe chilot, sange. Dupa-amiaza mi-a venit ciclu ( bineinteles cu dureri de burta ) desii trebuia sa-mi vina pe 1. Este vreo problema ?

Raspunsuri (1)

SfatulMedicului

acum 6 ani

Buna ziua,
Pentru a putea primi un raspuns adecvat va recomandam sa mergeti la un control ginecologic.
Articol de interes://sfatulmedicului.ro/Hormonii-si-tulburarile-endocrine/dereglarile-hormonale-simptome-si-afectiuni_7610