Esophyx

Diverse

Postata de Simona23085211 cu 15 ani in urma.

Se pot efectua in romania la vreun spital interventii pentru remedierea BRGE si hernie transhiatala prin sistemul Esophyx?
Daca da ,la ce spital?

Raspunsuri (6)

Simona23085211

acum 15 ani

Interventiile cu sistemul Esophyx se practica undeva in ROMANIA??

Anca

acum 10 ani

Va rog sa/mi spuneti daca ati efectuat operatia pentru hernie transhiatala, unde si orice alte amanunte. Va multumesc anticipat

acum 15 ani

Buna Gigione,

Din cate stiue eu, aceasta interventie nu se face in Roamnia; cel putin nu exista nici o informatie publica in acest sens.
Ce pot sa-ti spun este ca pretul interventiei ajunge undeva la 2500 Euro plus taxa de spitalizare;
Medicii de la noi recomanda spitalul St Pierre din Bruxelles; se pare ca ar fi cel mai bun pe partea de gastroenterologie.

Daca afli ceva, te rog informeaza-ne si pe noi!

Multa sanatate!

alex

acum 14 ani

Da, se fac la spitalul Floreasca din Bucuresti. Trebuie luat legatura cu Dr. Constantinescu.

Anca

acum 10 ani

Va rog sa/mi transmiteti cat mai multe detalii referitor la dr. Constantinescu din Spitalul Floreasca (pentru interventie cu Esophyx). Multumesc anticipat

alexandru

acum 10 ani

spitalul floreasca dar la ce doctor ?Constantinescu si mai cum?