Erectie sp***a si ejaculare precoce

Diverse

Postata de Alex.nicolae cu 7 ani in urma.

Buna . Am o mare problema . Cand vreau sa fac dragoste cu iubita mea nu prea reusesc pentru ca am o erectie sp***a . Cand sunt cu pantalonii pe mine am o erectie tare ca piatra , cand m am dezbracat s a terminat smecheria , imi mai curge si lichid pre-ejeculator . De multe ori ajungeam cu preludiul si la 2 -3 -4 ore din cauza mea (ca nu se scula ) , si cand reuseam puneam prezervativul o bagam si ejaculam . De multe ori puneam prezervativul si se culca inapoi si nu se mai " ridica " . Daca aveti ceva sfaturi sunt binevenite .

Raspunsuri (1)

Dr Rares Ignat

acum 7 ani

Alex, situatia ta e destul de complexa si ca atare sfaturile de pe net probabil ca nu te vor ajuta prea mult. Mergi intai la un medic cu specializarea urologie/sexologie si vezi daca e sau nu cazul de un tratament medicamentos

Nu uita sa-l intrebi si daca e sau nu cazul sa apelezi la sprijinul unor sesiuni de psihosexologie

Dr Rares Ignat
psihosexolog – psihoterapeut de cuplu