ejaculare precoce

Diverse

Postata de Clau_clau86 cu 13 ani in urma.

Buna ziua,am si eu o problema.Prietenul meu ejaculeaza prea repede si eu nu reusesc sa ma termin niciodata,oare ce se poate face?ce putem incerca sa facem?si oare si din cauza asta sa am ciclul prelungit de cate 10-12 zile(dar nu e ciclu abundent)?din cauza ca nu ma termin niciodata?va multumesc anticipat si atept raspunsul dvs.

Raspunsuri (2)

Iuli

acum 13 ani

Ciclul nu are legatura cu orgasmul si NU e normal sa dureze atat de mult. Consulta medicul pentru aceasta problema. Cat despre prietenul tau, discutati impreuna si cautati solutii ne-medicamentoase. Gasiti pe net f multe trucuri pt avceasta problema, trebuie sa lucrati amandoi la remedierea ei. Daca nu se rezolva, apelati la un sexolog.

ION

acum 13 ani

TRE SA I-O FRECI MULT INAINTE DE A FACE SEX DUPA ACEEA AI SA VEZI TINE MULT .E O ARTA IN ASTA.