e posibil.........

Diverse

Postata de janushka cu 10 ani in urma.

din ziua cand a dat drumul in perioada fertila si pina azi de exemplu de la 10.11.2013 pina la 21.11.2013 e posibil sa fiu insarcinata dar testul arata doar o liniuta........vreau sa stiu dupa cate zile mai koncret se face testul este neaparat sa treaca 14 zile?

Raspunsuri (3)

Medic SfatulMedicului

acum 10 ani

Testul se face dupa cel putin 2 saptamani de la contactul sexual.

janushka

acum 10 ani

multumesc mult

janushka

acum 10 ani

azi am inplinit a 14 zi de la contactul sexual si testul imi arata negativ posibil sa fiu insarcinata si testul inka sa nu arate?