e oare calciu ?

Diverse

Postata de medievil cu 12 ani in urma.

buna seara azi am facut sport si de la efort nu mai pot respira zici ca ma inec si acum tot trag aer in piept si imi cade parul adica daca bag mana in par si pe unghi am puncte albe mici ... la plamani am fost ieri si a zis ca nu am nimic la inima block ramura dreapta minor a zis ca in rest e bn pot face sport...

Raspunsuri (2)

medievil

acum 12 ani

la neurologie sapt viitoare am programare sa vad e pe sistem nervos:) mia dat peritol da imi provoaca palpitatii de linistit ma linistete ca un pui:) dorm si la lucru:)) alaltaieri am luat seara la 9 si eram sch 1 si nu mai puteam de somn... era sa adorm in picioare:)

Medic Epuran

acum 12 ani

Ar putea fi vorba despre un astm bronşic dar pentru a demonstra acest lucru va trebui să folosiţi un spray inhalator (ex: Ventolin) şi să observaţi dacă vă ajută în acele momente. Va trebui să mergeţi la medicul de familie pentru a vă explica tehnica folosirii acestui dispozitiv inhalator