durerile de cap

Diverse

Postata de corina dea cu 14 ani in urma.

e posibil ca din cauza durerilor de spate si gat sa ai si dureri de cap?

Raspunsuri (4)

cacatzel

acum 14 ani

Bineintzeles draga Corina si eu am!!! ahhh si eu dragilor am niste mancarimi inp***afantastice cand ma spal pe dinti cu periutza de wc dar imi trec imediat ce fac o gargara cu garganol si dupa beau repede o tarie!!! sfatul meu este sa faceti p***a de fiecare data inainte de culcare si sa va abtineti de cateva ori de la ejaculare ca sa dureze un pic mai mult!!! pe curand dragutzilor,aveti asa teme interesante si comentarii inteligente aici pe site,o sa mai trec in curand pe aici bye byeeeee

anonim

acum 14 ani

Bai p**azel !!!!!!! ai venit " bat " de la " crasma " si inca nu a tras nimeni APA peste tine ???????

dany

acum 14 ani

da poti sa ai dureri de cap mai ales daca ai probleme la cervicala

silvia

acum 14 ani

Da, spondiloza cervicala, poate da dureri mari de cap. Unei cunostinte i-a explicat un doctor ca nervii care duc la cap sunt/pot fi afectati de o eventuala problema la coloana cervicala, partea de la gat. Ea a facut masaj terapeutic si tratament la fizioterapie. Se simte mult mai bine acum. Sanatate si mergi la reumatolog.