Dureri

Diverse

Postata de ALExX.Ale cu 12 ani in urma.

Am si eu o intrebare...de vreo saptamana am niste dureri la nivelul ovarelor, ca o comparatie sunt cam la fel ca si durerile menstruale doar ca nu sunt constante, apar la anumite intervale de timp si apoi imi trec. Si in plus de asta am si anumite dureri in timpul actului sexual. Stiti cumva ce le poate cauza?

Raspunsuri (2)

Lorenaa

acum 12 ani

Din spusele tale pare a fi o anexita insa eu iti recomand un consult ginecologic iar atunci vei sti exact ce este . Multa Sanatate

ALExX.Ale

acum 12 ani

Multumesc!