dureri si stari de rau general

Diverse

Postata de CESSONIA cu 13 ani in urma.

am de cateva saptamani stari de oboseala, dureri si amortire pe mana stanga in zona umarului si junghiuri rare ale inimii dar puternice si scurte..cel putin in aceasta zona..tinand cont ca a fost o vara insuportabil de calda ,cel putin asa am perceput-o eu..cred ca am pierdut si magneziu si calciu..prin transpiratie..ce credeti ca ar putea fi?

Raspunsuri (7)

loredana_dana

acum 13 ani

eu ti-as rcomanda un tratament homeopat, eu asa m-am tratat in ultimul timp si sunt foarte multumita. daca vrei sa vorbim lacsa-mi um mesaj [email protected]

Constantin

acum 13 ani

Terapia complementara holistica ajuta-0722344290

Psih. Antonia - Carla Isacu

acum 13 ani

Consulta un medic neurolog - este posibil sa fie o problema a coloanei cervicale, din simptomele pe care le descrii. Sanatate!

Carpe Diem

acum 13 ani

de asemenea ptr lipsa de magneziu ar fi indicat consultul unui endocrinolog. Sanatate!

cessonia

acum 13 ani

multumesc pentru raspunsuri..

Psih. Antonia - Carla Isacu

acum 13 ani

De asemenea, nu omiteti nici un control cardiologic pentru a exclude si o astfel de problema. Multa sanatate!

naie1977

acum 10 ani

am nevoie de un sfat de 4 ani am stari de rau vine moleseala si dupa acea o zvacneala puternica la inima cu caldura asa si cu un gol si dupa asta sant slabit de parca mai am 30 minute si mor si nu pt sa mai revin asta dureaza cam 30 minute sau o ora si ma ancearca cam des starile astea dar la anceput apare cu moleseseala la brate si palme