dureri musculare

Diverse

Postata de susana iuliana cu 15 ani in urma.

Buna ziua!
Sunt studenta si acum, in sesiune, mananc mai multe dulciuri decat de obicei, si din aceasta cauza, am dureri musculare care persista toata ziua. E ca un fel de febra musculara, dar mai dureroasa si foarte neplacuta. Din ce cauza apar durerile si ce pot face?
Va multumesc.

Raspunsuri (3)

adina6382445

acum 15 ani

Buna Gabi .
Solutia pentru tine , cand esti in sesiune , nu sunt dulciurile . Adresa mea de e-mail este [email protected] . Poate te pot ajuta .

adina6382445

acum 15 ani

Am tot asteptat sa vad daca primesti vreun raspuns.Pentru ca nimeni nu s-a sinchisit , iti las adresa de e-mail sa-mi scrii . [email protected]

Cristian

acum 7 ani

U ai răspunsul în întrebare. Nu mai manca ca v... dulciuri