Dureri Maini si picioare?

Diverse

Postata de Utilizator11569802099 cu 4 ani in urma.

De cateva luni am dureri de maini si picioare de la coate In jos si de la genunchi In jos, in special in interior picior jos si genunchi . Am 36 ani, am facut toate analizele de reumatologie , totul e ok. Am si o spoonful o a cervicala. La analize de sange mi-a iesit fierul f mic si trimocitele Putin marite.

Raspunsuri (3)

Utilizator21576296717

acum 4 ani

Spondiloza are o contributie imensa. Trebuie sa consulti un neurolog bun.

RP

acum 10 luni

Ați descoperit de la ce sunt durerile? Și la mi e sunt cam tot așa…

Utilizator11701966897

acum 4 luni

Și eu tot așa de 2 ani umblu doctori spitale etc durerea o început de la umar pana jos la degete după ambele maini de la cot in jos mai noi si de la genunchi in jos si după 2 ani mo depistat ca la testul Borrelia mia ieșit pozitiv de 2 ori .Am fost ciupita acum 10 ani insecta sau căpușa. ...a trecut cineva prin asa ceva si ce remedi ....Acum urmez un tratament natuurist de La APLGO CU mMLS.RLX.STP....