dureri in piept si spate

Diverse

Postata de florin107 cu 12 ani in urma.

buna
am si eu o problema sper ca nu grava de ceva timp simt o durere in piept in partea stanga si raspunde in spate cu umar si se lasa usor pe mana stanga. este o durere in permanenta in special dimineata cand ma trezesc. cand incep sa muncesc si ma incalzesc durerea incepe sa ma lase

Raspunsuri (6)

Mihaela22120678

acum 12 ani

Pare sa fie o nevralgie, luati un antiinflamator sa vedeti cum merge. sanatate!

Medic Epuran

acum 12 ani

Durerea este probabil de origine reumatică. Ar fi indicat consultul unui reumatolog

alex15

acum 11 ani

buna am 15 ani...si am o problema ma doare partea dreapta a spatelui cand ami aplec capul si ma apasa o durere in piept am fost la consultatii si am facut si analize si mi sa spus ca nam nimic...atnci dc ma doare??? astept raspuns :D

oana

acum 9 ani

Si eu am aceasi durere ma doare omoplatul stang si da in fata , ni a cedat durerea la antiinflamator si nici la antibiotic

Patru Ionica Stefania

acum 8 ani

Buna ziua ma numesc Stefania am 37de ani de ceva timp am o durere in piept care se transmite si in spate si pe mana stanga....am fost la doctor am facut raza la plamani si nu am nimic...mi sa spus ca este o raceala care se trateaza cu medicamente...dar din pacate nu mi-a trecut...va rog frumos dati-mi un sfat ,multumesc..

Maria.

acum 8 ani

Si eu am aceleasi simți ne ,dureri in piept,intre omoplati,dureri pe ambele brate coboară durerea pana la degete.Am fost la o clinica privata din Craiova.Acolo am intalnit o Medica specialistă in Hemeopatie. Am vorbit cu ia si am ramas sa merg la ia la cabinet.A spus ca durerile de genul asta ,sunt de la ; supărări,depresi,raceli puternice,frig.