DURERI GROAZNICE!!

Diverse

Postata de Cerasela89 cu 8 ani in urma.

Buna seara!
De cateva zile ma confrunt cu niste dureri inexplicabile. La inceput, am avut o durere in zona ficatului si m-am gandit ca este din cauza unor pastile. Apoi, durerea mergea direct spre umarul drept. Dupa doua zile, durerea s-a mutat pe partea opusa, exact sub coaste, iar durerea merge spre umarul stang si chiar nu puteam sa fac prea multe miscari bruste.
Astazi, ma doare in ambele parti, iar durerea se transmite in ambii umeri. Interesant este ca ma doare si cand trag aer puternic in piept.
Sper sa ma ajute cineva cu niste raounsuri... :(
Va multumesc!

Raspunsuri (3)

AdytzaAdy

acum 8 ani

Pai daca te doare cand tragi aer in piept,ori exista o fisura la nivelul coastelor drepte,ori un plaman este afectat de o raceala ceva..Pana nu faci un diagnostic nu ai cum sa iti dai seama sursa problemei.Multa sanatate!

Cerasela89

acum 8 ani

Fisura costelor iese din discutie pt ca nu am facut nimic din care ar putea rezulta asta.
Multumesc mult!

Psihoterapeut Roxana Patrascu

acum 8 ani

Daca inca nu v-au trecut aceste dureri, mergeti la medicul de familie ca sa vedeti despre ce este vorba.

Multa sanatate!
Roxana Patrascu
Telefon: 0721.349.765
E-mail: [email protected]