Dureri de stomac, de spate si stare de voma?

Diverse

Postata de Utilizator11581974154 cu 4 ani in urma.

Buna ziua de câteva zile ma doare stomacul, spatele si am tare de greață. Ma puteti ajuta cu un sfat.

Raspunsuri (2)

Admin SfatulMedicului

acum 4 ani

Buna ziua,
Pentru a putea primi un raspuns adecvat va recomandam sa mergeti la un control medical. Articol de interes: //sfatulmedicului.ro/Boli-intestinale/durerile-de-stomac-cauze-si-afectiuni-posibile_7855

Utilizator11582115120

acum 4 ani

Buna ziua am si eu o intrebare si mie tare frica si mijlocul buricului mia iesit ceva si se misca si ma doare si e tot acolo sa fie vorba de nu mat cred si sa schmbat si culoarea dar pana acum nu aveam nimic de cava gen si nu miroase astept raspuns multumesc frumos si ar fi bune daca ami raspundeti su mie ma repete