dureri de spate insuportabile

Diverse

Postata de madalina-geanina cu 9 ani in urma.

Am mare nevoie de sfatul vostru am Mari dureri de spate De cateva Luni cand stau pe scaun in pozitia de 90 de grade dupa un anumit timp ma ridic cu mari dureri de cap si ameteala si blocarea spatelui toot timpul am ca un cut it in zona lombara care ma deranjeaza. Am incercat cu unguente plasturi si cu pastile anti inflamatorii si nimic. De la ce sa fie aces te dureri sI ce ar trebuii sa fac. Va multumesc

Raspunsuri (1)

SonyMarika

acum 9 ani

O radiografie lombara si un ecograf rinichi te-ar ajuta in stabilirea unui diagnostic