dureri de coloana

Diverse

Postata de anna_anna_H cu 10 ani in urma.

buna ziua!de vreo luna de zile,cand ma pun seara in pat imi trosneste coloana,doar ca ma doare si imi opreste respiratia.nu mai pot face diferite miscari,cum ar fi sa ma misc mai brusc spre stanga sau dreapta doar din trunchi.lucrez intr-un merdiu in care este mult curent.se poate ma imi fi afectat coloana mai rau?initial nu era asa mare durerea,insa acum,de cand trosneste in fiecare seara cand ma pun in pat, ma cam sperie.

Raspunsuri (2)

Medic SfatulMedicului

acum 10 ani

Ar fi bine sa consultati medicul reumatolog pentru evalaure si recomandari specifice.

anna_anna_H

acum 10 ani

va multumesc!