dureri de cap

Diverse

Postata de VIOREL20121480 cu 15 ani in urma.

ma trezesc cu dureri de cap in fiecare zi , de 2 saptamini ,va rog sa ma ajutati ,va multumesc.

Raspunsuri (3)

Nora5

acum 15 ani

Te sfatuiesc sa mergi la doctor pt cateva investigatii. nu este normal sa te doara in fiecare zi
Numai bine

pascariu81089

acum 15 ani

Buna!Si eu am aproape zilnic direri de cap si stiu ca nu e bine, dar eu cred ca la mine e de la anestezia facuta in coloana de la cezariana!De obicei ma infund cu pastile, dar mai nou iau cate o lingurita de bitter suedez si imi mai trece!

vasilica97

acum 15 ani

buna, nu stiu dc esti barbat sau femeie; dc esti femeie o cauza poate fi folosirea anticonceptionalelor; ori fumezi prea mult (si n-ai voie dc folosesti anticonceptionale) ori trebuie sa le schimbi, nu sunt potrivite pt tine. Iti doresc multa sanatate