dureri de burta

Diverse

Postata de mayapif cu 13 ani in urma.

am niste dureri de burta de fapt ma cam doare stînga ,dreapta mai jos de burta si ma cam balonez oare de ce? analizele leam facut dar meau esit bine mie îmi plac foarte mul fructele sa fie ca manîc prea multe?
o parere daca se poate multumesc

Raspunsuri (3)

Psih. Antonia - Carla Isacu

acum 13 ani

Consulta un medic gastroenterolog sau internist. Nici macar fructele nu sunt benefice daca sunt consumate in cantitati mari. Iti recomand pe dr. Verdes Liviu de la Healthcare Center sau pe dr. Mahu Claudia de la Spitalul MAI D. Gerota. Sanatate!

mayapif

acum 13 ani

va multumesc voi reveni cun rezultat

Stefanescu Ghe.

acum 10 ani

Dr. Mahu Claudia un specialist de mare valoare, mergeti cu toata increderea...