dureri constante de cap

Diverse

Postata de kaori cu 13 ani in urma.

buna ziua.Am o problema destul de durereoasa care ma chinuie de vreo 2 saptamani.Nu pot invata din cauza tulburarilor d ememorie si a durerilor constante de cap.Incurc cuvintele,desi sunt foarte concentrata asupra unui cuvant scriu altul la fel si cu cifrele.
Am fost diagnosticata cu o luna in urma cu sindrom fibromialgic si am probleme cu coloana din cauza unei cazaturi(am cazut pe gat)
Am facut tratament am facut 2 saptamani pauza si dupa acele saptamani au aparut aceste dureri.Credeti ca totul este din cauza coloanei.Este posibil ca acea cazatura sa fi afectat creierul(desi nu cred)?
Va multumesc.

Raspunsuri (3)

Ionescu

acum 13 ani

Acest comentariu a fost moderat de administratorul forumului

kaori

acum 13 ani

nu mi-a dat medicamente ....am facut fizioterapie si atat,nu am luat medicamente

Iuli

acum 13 ani

Consulta urgent un medic neurolog sau neurochirurg! E posibil sa ai un cheag sau ceva asemanator.