Dureri cervicale?

Diverse

Postata de MembruMobileApp1510685556 cu 6 ani in urma.

Cât timp pot dura durerile cervicale, de la care se desprind şi durerile de cap, ale orbitelor, MgB6 am luat 2 luni, mişcarea nu prea am făcut in ultimii 2 ani, am inceput acum 1 saptamana ceva mai serios cu exercitiile, durerile respective au o saptamana si un pic.

Raspunsuri (2)

SfatulMedicului

acum 6 ani

Buna ziua,
Pentru un diagnostic complet va recomandam sa mergeti la un control medical.
Articol de interes: //sfatulmedicului.ro/Afectiunile-coloanei-vertebrale/durerea-cervicala_1665

MembruMobileApp1510685556

acum 6 ani

Vă mulțumesc, durerile respective sunt de la stresul psiho-emoțional, cât şi de la statul in aceeaşi poziție, de aceea, eram nelămurit, cam cât ar putea dura, ca să nu exagerez simptomele, menționez că le am de o săptămâna, după care am făcut nişte şedinte de masaj, s-au relaxat pentru 3 zile, ba chiar de tot, apoi au revenit, îngrijorându-ma, le-am stârnit doar.